Skip to content

OPINIE

Wspaniała inicjatywa! Możliwość pracy z profesjonalnymi podkładami muzycznymi jest nie do przecenienia – zarówno dla nauczycieli, jak i samych wykonawców. Świetna robota! Czekamy na rozszerzenie repertuaru! Pozdrawiam!

Agnieszka Busuleanu-Jaksik
Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu

. . .

Świetny pomysł. Świetna realizacja.

Mariusz Graniczka
dyrektor XLIV LO w Krakowie

. . .

Pomysł na stworzenie podkładów do polskich hitów – swoistego kompendium naszych przebojów, dostępnego nawet dla kompletnych laików, którzy chcą muzykować, od początku uznałem za wspaniały. Dzięki Koledzy, świetna robota, a opinie, które docierają do mnie zarówno od pojedynczych miłośników muzyki – polskiej muzyki! – a również z instytucji (Domy Kultury, ogniska muzyczne, DPS-y) świadczą dobitnie, że warto było! Brawo, brawo, Kawał znakomitej roboty!!

Jacek Chruściński
muzyk, kompozytor, basista zespołów Wawele oraz Keith Thomson Band
Kraków

. . .

Popieram w całej rozciągłości i zachęcam do skorzystania z propozycji.
Dziękuję autorom!

Lucyna Frąckiewicz-Godyń
Prezes Polskiego Stowarzyszenia Wychowania Pozaszkolnego

. . .

Znakomity materiał edukacyjny, z którego korzystam z moimi uczniami. Fajnie, że podkłady brzmią jak oryginały. Mam nadzieję, że powstaną kolejne utwory. Bardzo podobają mi się czytelnie przygotowane nuty i układy akordów.

Grzegorz Szydłak
gitarzysta, kompozytor, nauczyciel muzyki
Kraków

. . .

Fajne, profesjonalne podkłady, często trudne do zdobycia, które chętnie wykorzystam. Dodam, że muzycznych projektów na poziomie szkoły podstawowej jest jak na lekarstwo a  przecież kultura muzyczna i piękne poetyckie teksty są dla współczesnego młodego człowieka bardzo ważne.

Lilianna Woroniuk-Setla
nauczycielka muzyki
Bytom